W SIECI

Moja internetowa aktywność nie ogranicza  się jedynie do bloga. Pokażę Ci inne interesujące i inspirujące miejsca w sieci, w których jestem zalogowana. Kto wie, może któreś z nich przypadnie do gustu również Tobie :)

Instagram
Chyba większość z nas ma swoje konto na Instagramie. Przez długi czas @dream_and_doit było moim blogowym kontem. Wrzucam tam informacje o nowych postach, stylizacje, zdjęcia zrobione przez siebie.

Jednak wyszłam krok dalej i założyłam nowe konto, bardziej uporządkowane tematycznie i kolorystycznie. Ograniczone do tematyki mody, recenzji kosmetycznych oraz motywujących cytatów. Jeżeli interesujesz się taką tematyką to zapraszam Cię na @adazet.

DressCloud
Miejsce, które odkryłam niedawno. To portal w którym użytkowniczki dzielą się swoimi inspiracjami. Głównie wstawiając zdjęcia ubrań, stylizacji, kosmetyków i biżuterii. Robię dużo zdjęć takich rzeczy, dlatego uznałam, że to świetne miejsce aby je tam zamieścić. Za każde zdjęcie dostaje się kryształki, za które można licytować nagrody! Chociaż chyba miną wieki, zanim uzbieram ich odpowiednią liczbę. Mój profil: AdaZetka [KLIK]ZSZYWKA 
To skarbnica zgromadzonych przeze mnie inspiracji. Na portalu tym można zapisywać od innych użytkowników rzeczy, które nam się podobają. Moje tablice obserwują 14 683 osoby. Aktualnie mam utworzone 22 tablice wypełnione inspiracjami. O tematyce takiej jak: wystrój wnętrz, nauka rysunku, styl...


Mój profil: Niesforna [KLIK]

MODNA POLKA

Strona na którą można wrzucać swoje stylizacje i inspirować się stylem innych osób. Jest połączona z blogiem, więc posty zostają wyświetlone na profilu użytkowniczki.

Mój profil: Ada Zet [KLIK]