O MNIE
Hej! Mam na imię Ada, a właściwie to Adrianna :) Na początku powstawania bloga wymyśliłam sobie, że nie podam swojego imienia, ani nie pokażę twarzy. Wiele się zmieniło, ale tego drugiego trzymam się do dziś ;)

Jestem nieśmiałą osobą, trochę wycofaną, choć staram się coraz bardziej podchodzić do życia optymistycznie. Co nie jest łatwe, gdyż wciąż targają mną skrajne i rozbieżne emocje. Takie "i tak i nie" równocześnie. Wciąż szukam swojego miejsca w życiu i nie mam pojęcia co będę robić za kilka lat i na jaki zawód się zdecyduję. Nie chcę wylądować w miejscu, do którego będę przychodzić z przymusu i z ciągłym grymasem na twarzy. Mój chłopak wciąż powtarza mi, że mam odnaleźć coś, co będzie sprawiać mi radość i satysfakcję. Praca ma nie tylko przynosić zarobek, ale też przyjemność. Jeśli dobrze pójdzie, to w marcu/kwietniu powinnam zostać inżynierem budownictwa.

CROWDED DREAMS

Lubię różnorodność. Dlatego Crowded-Dreams to blog lifestylowy. Trudno byłoby mi pisać tylko na jeden temat. Do wielu rzeczy mam słomiany zapał i ciężko jest sprawić, aby coś zatrzymało mnie na dłużej. Jeśli jednak taka rzecz się znajdzie, to oddaję jej swój czas i serce.
Przyjaciół od wielu lat mam tych samych, a miłość dla mnie mogłaby być jedna na całe życie ;)

Większość zdjęć na blogu jest mojego autorstwa. Do fotografii podchodzę nie tylko od strony estetycznej, ale i technicznej, gdyż chcę wykorzystać potencjał swojego sprzętu. Moje fotograficzne zmagania i postępy możesz śledzić na blogu.
Jestem samoukiem i dopiero co wkraczam w świat fotografii. Dlatego jeżeli też dopiero co zaczynasz swoją przygodę, to może będę mogła Cię też czegoś w prosty sposób nauczyć.

Nie będę się dłużej rozpisywać, przejrzyj CROWDED DREAMS, a dowiesz się czym się zajmuję. Miło będzie jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i będziesz towarzyszyć mi na drodze poszukiwania tego co chcę robić w życiu :) Ten blog ma mi w tym pomóc. Jest dla mnie miejscem motywacji i formą pamiętnika.


Adrianna