STRONY

sobota, 25 marca 2017

159. Marmurkowa obudowa na telefon | Trendmania.pl


Obudowy na telefon nie tylko chronią nasze smartfony przed uszkodzeniami, ale również mogą stanowić stylowy dodatek, który niejednokrotnie wyraża nasz charakter albo upodobania. Na stronie trendmania.pl znajdziecie mnóstwo modeli. Od tych klasycznych i eleganckich po kolorowe i zwariowane. Ja zdecydowałam się na białą marmurkową obudowę, choć ten wybór wcale do łatwych nie należał... ;) 

niedziela, 19 marca 2017

158. Photoshop w minutę - podwójna ekspozycja.

poradniki photoshop w minutę


Ostatnio na stronie fotopolis.pl znalazłam bardzo ciekawy artykuł o tym, że Adobe wypuściło na YouTube krótkie poradniki, w których można poznać poszczególne funkcje Photoshopa. Oczywiście zaciekawiona tym tematem spróbowałam swoich sił w tym programie. 

czwartek, 16 marca 2017

157. Jak zyskać na internetowych zakupach.

jak zaoszczędzić na zakupach internetowych

Zakupy internetowe są coraz bardziej popularne. Głównie dlatego, że tak jest szybko, wygodnie 
i niejednokrotnie dużo taniej. W dodatku za takie zakupy często można uzyskać zwrot pieniędzy... 
A komu w tych czasach nie zależałoby na dodatkowych oszczędnościach?

niedziela, 12 marca 2017

156. Stylizacja: mała czarna, jeansowa kurtka i kabaretki.


Jeszcze tydzień temu mogłam cieszyć się przepiękną pogodą. Myślałam, że ciepłe promienie słońca sygnalizują pojawienie się wiosny, dlatego stworzyłam dwie stylizacje idealne na takie dni. Moja radość z nadejścia wiosny nie trwała zbyt długo... Dzisiaj w mojej okolicy przez chwilę padał śnieg!

wtorek, 7 marca 2017

155. Do you believe in UFOs? Bluza z UFO.


Korzystając z pięknej pogody wraz z kuzynkami wybrałam się na spacer i zrobiłyśmy zdjęcia dwóch stylizacji. Pierwsza sportowa i na luzie. Czyli czarna bluza (z symbolem UFO), spodnie z przetarciami, kabaretki i trampki. 

piątek, 3 marca 2017

154. Biżuteria i dodatki (nie tylko) dla miłośników fotografii.


Jakiś czas temu wpadł mi w oko cudowny i minimalistyczny naszyjnik z aparatem fotograficznym. Nie był tani, a koszty przesyłki dodatkowo zniechęciły mnie do zakupu. Na pocieszenie na stronach Dresslily i Rosewholesale zamówiłam naszyjnik, pierścionek oraz poszewkę z nadrukiem aparatu fotograficznego :)