52. Twarożek z olejem lnianym + musli.

zdrowe i pyszne śniadanie z musli


Mam dla Was kolejną propozycję na twarożek z olejem lnianym. Tym razem wersja egzotyczna ; )
Zdjęcia tego śniadanka zrobiłam już tydzień temu, ale byłam tak pochłonięta projektami, egzaminami i kolokwiami, że dopiero dzisiaj się nimi z Wami podzielę. Najpierw obowiązki a później przyjemności. Prowadzenie bloga i robienie do niego zdjęć sprawia mi ogromną przyjemność :)

51. Cashback na obiektyw.

cashback olympus


Nareszcie weekend! Nie mogłam się już doczekać, gdyż mam za sobą bardzo intensywny tydzień na uczelni ;) Przeżyłam wzloty i upadki. Na szczęście dzisiejszy dzień należał do tych szczęśliwych.

Początkiem stycznia kupiłam obiektyw do aparatu, ale wciąż nie zrobiłam na niego zwrotu. Post ten kieruję do osób, które być może również przymierzają się do zakupu obiektywu lub nawet aparatu fotograficznego. Jak wiadomo taki sprzęt do tanich nie należy, a zaoszczędzenie 200-400 zł na pewno uszczęśliwi naszą kieszeń ;)

50. Co sądzisz o sobie?


Dzisiejszy post będzie odrobinę nietypowy. Chciałam podzielić się z Wami filmikiem, na który trafiłam przypadkiem na You Tube. Jest to eksperyment społeczny sprawdzający co sądzimy o sobie. Często to inni ludzie nas oceniają. Czasami pochlebnie, innym razem bardzo krytycznie. Zgadzamy się z ich opinią albo i nie. A co tak naprawdę potrafimy powiedzieć sami o sobie?

49. Bokeh w serduszka.W jednym z postów pisałam, że bardzo podoba mi się efekt bokehu w serduszka. Pomimo wielu prób nie udało mi się uzyskać takiego kształtu. Nie wiedziałam czy to ja robię coś źle, czy po prostu nie da się tego wykonać moim obiektywem.

Odpowiedź na to pytanie otrzymałam od razu po zakupie nowego obiektywu. Wystarczyło, że przyłożyłam szablon i na ekranie aparatu zamiast punktów światła, pojawiły się serduszka :)

46. W pogoni za szczęściem - film.Zastanawiałaś/eś się kiedyś co tak naprawdę w życiu jest dla Ciebie ważne? Często zadaję sobie to pytanie, ale nie potrafię udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi. Niektórzy odpowiadają, że miłość, inni, że przyjaźń, jeszcze inni, że poczucie bezpieczeństwa. Są i tacy, którzy twierdzą, że najważniejsze w życiu jest SZCZĘŚCIE.